КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Ірпінська міська організація
Меню сайту

Block title
Block content

Форма входу


Календар
«  Квітень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.07.2017, 03:47

Головна » 2012 » Квітень » 10 » Анатолій Присяжнюк привітав переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад
09:40
Анатолій Присяжнюк привітав переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад
     Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк зустрівся з учнями та педагогами Київщини. Під час зустрічі керівник області нагородив переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2011/2012 навчального року почесними грамотами та сертифікатами на оздоровлення в периферії Крит Грецької республіки.
     Переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад стали наступні мешканці Київщини:
     1. Дмитро Семенюк - учень 10 класу Мархалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Васильківського району ( І (абсолютне) місце на олімпіаді з біології - запрошений на Міжнародну олімпіаду з біології);
     2. Владислав Бондаренко, учень 11 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації (І (абсолютне) місце на олімпіаді з біології - запрошений на Міжнародну олімпіаду з біології);
      3. Крістіна Росоха , учениця 8 класу гімназії мм. Білої Церкви (І (абсолютна) місце на олімпіаді з історії);
     4. Владислав Дяченко, учень 11 класу Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9» Фастівської міської ради;
      5. Максим Сухоруков, учень 11 класу Славутицького ліцею Славутицької міської ради (І місце на олімпіаді з географії);
     6. Петро Вірич, учень 9 класу Володарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (І місце на олімпіаді з біології).
   Також було нагороджено вчителів закладів освіти області та методистів Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, які підготували учнів-переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:
       1. Людмила Леонова, вчитель географії Славутицької міської ради;
     2. Олександр Срібний, вчитель фізики Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Фастівської міської ради;
      3. Світлана Потильчак, вчитель історії гімназії м. Білої Церкви;
      4. Галина Шинкарук, вчитель біології Володарсько загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;
     5. Марія Шульженко, вчитель біології Мархалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Васильківського району;
     6. Клавдія Плахотнюк, вчитель біології Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації;
     7. Тетяна Матущенко, завідуюча навчально-методичним кабінетом природничих дисциплін Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів;
    8. Авлерій Совенко, методист начально-метолдичного кабінету природничих дисциплін Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів;
    9. Олександр Апостолов, методист навчально-методичного кабінету математики і фізики Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів;
   10. Тетяну Гребенчук, методист навчально-методичного кабінету історії та правознавства Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.
Переглядів: 330 | Додав: adminirp | Рейтинг: 0.0/0
Профспілка працівників освіти і науки України © 2017
Конструктор сайтів - uCoz